Dermedic Redness Anti Ageing Night Cream ,40ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90963/image_1920?unique=49c9c1d

4,005.00 L 4005.0 ALL 4,450.00 L

3,708.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermedic Redness Anti Ageing Night Cream ,këshillohet të përdoret nga lëkurat që janë sensitive dhe kanë tendencë kapilarësh në fytyrë.
  • Mundëson qetësimin, skuqjen dhe acarimin e lëkurës tuaj.
  • Falë përbërsve me ujë termal ,troxerutin, ekstrakt arnica, vaj ulliri, phytosqalane, vaj avokado, vitaminës E, glycerine ,mbron enët e gjakut nga plasaritja dhe parandalon formimin e kapilarëve të rinj.
  • Rrit nivelin e hidratimit.
  • Rigjeneron dhe ushqen intensivisht lëkurën.
  • Jo-komedogjenike.
  • Hipoallergjenike, me ujë termal.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret një herë në darkë dhe lijeni të përthithet nga lëkura juaj .
  • Shamngni kontaktin në sy.
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.