Danalac Milk with Wheat and Honey 6m+,250g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89263/image_1920?unique=68948e9

585.00 L 585.0 ALL 650.00 L

541.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Danalac Milk with Wheat and Honey, janë drithërat me qumësht me grurë dhe mjalt .
  • Falë përbërsve të saj me proteina,fibra, karbohidrate,kalcium, zink, hekur, potasium, 13 vitaminave janë mjaft të ushqyeshme për fëmijën tuaj . 
  • Këshillohet të përdoret për fëmijët mbi 6 muajsh.
  • Pa sheqer. 
  • Ruhet deri në 3 javë pas hapjes.
  • Kutia ruhet në vende të freskët e të thatë.