Danalac Milk with Wheat and 5 Fruits 6m+ ,250g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89265/image_1920?unique=7f3f072

585.00 L 585.0 ALL 650.00 L

541.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Danalac Milk with Wheat and 5 Fruits, janë drithërat me qumësht me grurë dhe 5 lloje frutash .
  • Falë përbërsve të saj me proteina,fibra, karbohidrate,kalcium, zink, hekur, potasium, 13 vitaminave janë mjaft të ushqyeshme për fëmijën tuaj . 
  • Këshillohet të përdoret për fëmijët mbi 6 muajsh.
  • Pa sheqer. 
  • Ruhet deri në 3 javë pas hapjes.
  • Kutia ruhet në vende të freskët e të thatë.