Alta Natura Emodil Integratore

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95573/image_1920?unique=aeecf7f

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura Emodil Integrator,  është kuti me 30 tableta , ku falë përbërsve të saj ,ndihmon në funksionin mikroqarkullues të gjakut 
  • Këto tableta qetësojne simptomat e shkaktuara nga hemorroidet.
  • Përdorimi
  • Këshillohet të merren 1 deri në 2 tableta në ditë, mundësisht në mëngjes dhe në mbrëmje. 
  • Konsumojeni pas ushqimit dhe me shumë ujë.