Gamarde Pres-Age Masque Reparateur 40ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126016/image_1920?unique=b340575

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Maska riparuese
  • Rigjallëroni shkëlqimin dhe zbehni shenjat e lodhjes
  • E formuluar për të ringjallur shkëlqimin dhe për të zbehur shenjat e lodhjes në lëkurën e maturuar, kjo maskë përmban vajra esencialë organikë të kanellës stimuluese, rigon pastrues dhe antioksidant klorofil. 
  • Lëkura rifiton freskinë e saj, lëkura është rrezatuese me një shkëlqim të garantuar të shëndetshëm. Formulimi Vegan