Alta Natura Sanalex Cream,100ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89339/image_1920?unique=cd44330

1,530.00 L 1530.0 ALL 1,700.00 L

1,416.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Sanalex Cream nga Alta Natura , në sajë të veprimit sinergjik të efekteve të saj, siguron lehtësim të menjëhershëm të këmbëve dhe mbështet qarkullimin normal të lëkurës.
  • Falë përbërsve të saj ofron ndjesinë efektive freskuese ,antiinflamator edhe antioksidantë .
  •  Bashkëveprimi harmonik dhe i ekuilibruar i substancave aktive të përdorura krijon një teksturë delikate në lëkurë duke garantuar një absorbim të shpejtë për një efekt më të shpejtë dhe një hidratim të madh.
  • Këshillohet të përdoret nga personat që kanë tendencë për varice.

   Përdorimi:

  • Aplikoni kremin 2 -3 herë në ditë.
  • Masazhojini këmbët edhe zonën e pulpave.