Alta Natura Bedren ACE * 500ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89346/image_1920?unique=68948e9

2,088.00 L 2088.0 ALL 2,320.00 L

1,933.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Bredren ACE është një suplement ushqimor për detoksifikimin e trupit. 
  • Fale ekstrakteve ujore te dëllenjës, mështeknës, bishtit te kalit nxisin largimin e lëngjeve të tepërta të trupit.
  • Bredren ACE permban gjithashtu shije ananasi dhe Gutu Kola që largon papersosmëritë e shkaktuara nga celuliti dhe ndihmon mirëqarkullimin e gjakut.

  Perdorimi:

  Doza minimale 20 ml bedren ACE në 500 ml ujë. Doza maksimale 60 ml bedren ACE në 1.5L ujë. Të konsumohet përgjatë gjithe ditës.