Alta Natura Bedren Mandarino , 500ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89348/image_1920?unique=68948e9

2,088.00 L 2088.0 ALL 2,320.00 L

1,933.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Bredren manderin është një suplement ushqimor për pastrimin e trupit. 
  • Falë ekstrakteve ujore te dëllenjës, mështeknës, bishtit te kalit nxisin largimin e lëngjeve të tepërta të trupit.
  • Bredren manderin permban gjithashtu shije ananasi dhe Gutu Kola që largon papersosmëritë e shkaktuara nga celuliti dhe mbështet metabolizmin e lipideve dhe ekuilibrin e peshes trupore.

  Përdorimi:

  1. Doza minimale 20 ml bedren në 500 ml ujë. 
  2. Doza maksimale 60 ml bedren në 1.5L ujë. 
  3. Të konsumohet përgjatë gjithe ditës.