Mamuko Organic carrot, pea, chicken, patatoes, porridge for babies 6+months 190gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126224/image_1920?unique=aeecf7f

315.00 L 315.0 ALL 350.00 L

291.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pure Mamuko me Karrotë, bizele, pulë dhe patate për bebe mbi 6 muaj.
  • Përbërësit: Karrotë 35%, bizele 8%, pule 8%, patete 21%.
  • Pa hapjes mbajeni në frigorifer deri në 48h.
  • Mos e ngohni në mikrovalë.