Alta Natura Spirulina, 60tab

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89373/image_1920?unique=49c9c1d

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura  Spirulina është e  pasuruar me proteina dhe aminoacide, si edhe nga prania e karotenoideve ,acideve yndyrore
  • Falë kontributit të proteinave ndihmon në bllokimin e urisë dhe në të njëjtën kohë në mbështetjen e organizmit.
  • Veprim mbështetës rikuperues, edhe antioksidante.

  Përdorimi:

  Sugjerohet të merrni 2 deri në 4 tableta në ditë.