Alta Natura Oral Care Sbiancante * 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89374/image_1920?unique=49c9c1d

585.00 L 585.0 ALL 650.00 L

541.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Pasta Sbiancante mundëson zbardhim dhe parandalim të  njollave. 
  • Veprimi sinergjik i mineraleve dhe vajrave esencialë forcon smaltin pa e dëmtuar atë, duke krijuar një shtresë mbrojtëse. 
  • Formula me një veprim pastrues dhe freskues ndihmon për të lënë gojën të pastër me një ndjesi të këndshme freskie ,falë pranisë së vajit esencial të mentes.

  Përdorimi : Aplikojeni 3 herë në ditë , duke larë dhëmbët pas cdo vakti.