Alta Natura Rosa Mosqueta Scrub Viso ,75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89458/image_1920?unique=49c9c1d

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Scrub-i fytyrës Rosa Mosqueta ,falë mikrosferës së saj të kalitur kryen një veprim delikat eksfoliues, në respektin eudermik të lëkurës. 
  • Normalizon shtresën epidermale për rigjenerimin më të lehtë të qelizave.

  Përdorimi:

  1. Si fillim pastroni lëkurën tuaj , nga papastërtitë
  2. Aplikojeni në fytyrë dhe masazhojeni 
  3. Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thani lëkurën tuaj.