Promis Floss filo interdentare vegano Ocean Blue 30m

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123313/image_1920?unique=5e16abd

765.00 L 765.0 ALL 850.00 L

708.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Fill Dentar , 30 m , me vajra esencial neutrale
   • Pa fluor, me eukaliptus, rosmarin,caj jeshil,mente dhe limon
   • Per perdorim nga cdo grupmoshe