Alta Natura Macrovyt D3 1000UI,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89481/image_1920?unique=49c9c1d

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Suplementi ushqimor me pika  i bazuar në Vitaminën D3 me origjinë bimore,  kontribuon në mbajtjen e kockave të shëndetshme dhe dhëmbëve normalë.
  • Gjithashtu edhe në absorbimin e duhur të kalciumit e fosforit si dhe në funksionin normal të sistemit imunitar dhe muskulor.
  • I dobishëm në rast të mangësisë ushqyese ose nevojës në rritje të vitaminës D3.
  • Falë  shijes së  luleshtrydhes , bëhet e pranueshme edhe nga fëmijët tuaj.

  Përdorimi:

  Foshnjat 06-12 muaj =>4 pika në ditë.

  Fëmijët, adoleshentët, gratë shtatëzënë dhe në gjidhënie =>6 pika në ditë

  Të rriturit => 20 pika në ditë