Caudalie Grape Water 200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89004/image_1920?unique=f75308d

1,881.00 L 1881.0 ALL 2,090.00 L

1,741.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Organic Grape Water, është uji I rrushit 100 % organik i formuluar edhe për llojet më të ndjeshme të lëkurës.
  •  Uji i Rrushit hidraton qetëson dhe freskon intensivisht gjatë gjithë ditës. 
  • E vecanta e Grape Water-it është vetia antioksidante dhe prebiotike e cila lufton radikalet e lira përgjegjëse për plakjen e lëkurës ,duke përforcuar dhe ribalancuar mikrobiotën e lëkurës për një lëkurë më të shëndetshme.

   

  Përdorimi dhe Sugjerime

  1. Në çdo moment të ditës, ju mund të spërkasni  fytyrën tuaj  për ta qetësuar, freskuar, hidratuar …
  2. Nuk këshillohet të fërkoni lëkurën mbas spërkatjes.