Caudalie Vinoperfect Siero Illuminante Anti-Macchie 30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89007/image_1920?unique=68948e9

6,048.00 L 6048.0 ALL 6,720.00 L

5,600.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correctioning është  serumi I cili depërton direct me lëkur.
  • Falë përbërsve të saj , lejon që të përdoret për të gjitha tipologjitë e lèkurave që vuajnë nga njollat,e hiper-pigemntimit,..
  • Ky serum qumështi ofron një unfikim të njollave kafe, efekt i provuar shkencërisht pas vetëm 4 javësh trajtim.
  • Parandalon hiper-pigmentimin, korrigjon njollat aktuale dhe sublimon shkëlqimin e fytyrës.
  • Antioksidanti më I mire, i cili mbron lëkurën tuaj në një mënyrë të jashtëzakonshme kundër radikaleve të lira.


  • Lufton të gjithë llojet e shenjave:
  1. Nga mosha
  2. Shtatzania
  3. Nga aknet
  4. Nga diell 

  Përdorimi :

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të kremit
  • Lëreni të veprojë për pak minuta
  • Më pas vendosni kremin tuajËshtë e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.