Caudalie Grape Water 300ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/122846/image_1920?unique=25cc8d8

1,950.00 L 1950.0 ALL 3,000.00 L

2,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Caudalie Organic Grape Water, është uji I rrushit 100 % organik i formuluar edhe për llojet më të ndjeshme të lëkurës.
   • Uji i Rrushit hidraton qetëson dhe freskon intensivisht gjatë gjithë ditës. 
   • E vecanta e Grape Water-it është vetia antioksidante dhe prebiotike e cila lufton radikalet e lira përgjegjëse për plakjen e lëkurës ,duke përforcuar dhe ribalancuar mikrobiotën e lëkurës për një lëkurë më të shëndetshme.

    

   Përdorimi dhe Sugjerime

   1. Në çdo moment të ditës, ju mund të spërkasni  fytyrën tuaj  për ta qetësuar, freskuar, hidratuar …
   2. Nuk këshillohet të fërkoni lëkurën mbas spërkatjes.