Caudalie Kit Lip Conditioner + The Des Vigne Hand and Nail cream

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90767/image_1920?unique=7f3f072

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,350.00 L

1,125.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Kiti më I famshëm I momentit nga Caudalie.

  Kiti përmban Lip Conditioner dhe Kremin e duarve The Des Vignes.

  • Lip Conditioner, ditë të  freskëta është I domosdoshëm për  hidratimin e buzëve tuaj , duke I mbajtur të  zbutura.
  • Këshillohet të vendoset në buzë aq shpesh sa ju e shikoni të nevojshme për t'i hidratuar ato .


  • Crème The Des Vignes , është kremi me aromën e këndshme , I cili falë përmbajtjes së saj ofron hidratim, mbrojtje të duarve tuaj.
  • Këshillohet të vendoset në duar aq shpesh sa ju e shikoni të nevojshme për të hidratuar edhe zbutur duart tuaj .