Caudalie Fleur Des Vignes Shower Gel ,200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88946/image_1920?unique=f75308d

1,359.00 L 1359.0 ALL 1,510.00 L

1,258.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Xheli i dushit Caudalie Soleil Des Vignes  pastron butësisht lëkurën, duke e lënë atë të parfumuar lehtë ,me aromën e freskët të shalqinit, piperit rozë dhe trëndafilit të bardhë.

  Formula :

  • 97% përbërës të origjinës natyrore
  • Rezultati i Jukës: I shkëlqyer
  • Vegan
  • Pa sapun dhe përmban një bazë pastrimi ultra të butë.