Caudalie Fleur Des Vignes Fresh Fragrance,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88951/image_1920?unique=f75308d

3,393.00 L 3393.0 ALL 3,770.00 L

3,141.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Parfumi Fleur Des Vignes  , i Caudalie-s , ju mundëson të ndjeni freskinë  e rrushit, mandarinës dhe kedrit. 
  Formula :
  • Vegan
  • 94% përbërës të origjinës natyrore
  • Pa ngjyrosje artificiale