Caudalie – Resveratrol Lift Firming Serum,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/88989/image_1920?unique=68948e9

6,489.00 L 6489.0 ALL 7,210.00 L

6,008.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie Resveratrol Lift Firming Lift Serum  depërton thellësisht në lëkurë .
  • Falë formulès së përqëndruar , të pasur me  acid hialuronik, resveratrol 1000 dhe kolagjenit vegan , arrin të  korrigjoj rrudhat dhe zbut ovalin e fytyrës.
  • Mund të themi se ështe 2 herë më efektive se Retinoli .


  Përdorimi :

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, para aplikimit të kremit.
  • Lëreni të veprojë për pak minuta.
  • Më pas vendosni kremin tuaj.