Alta Natura 4 VEG

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89112/image_1920?unique=49c9c1d

2,610.00 L 2610.0 ALL 2,900.00 L

2,416.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alta Natura 4Veg Comprese është një shtesë ushqimore, e përshtatshme për vegjetarianët dhe veganët, e cila ndihmon në përmirësimin e tretjes.    
  • Falë Përbërësve aktivë që gjenden në ekstraktin e thatë ,si Moringa , ndihmojnë në qarkullimin normal të gjakut, metabolizmin e lipideve dhe funksionin e tretjes. 
  • Spirulina në  përmbajtje promovon një veprim mbështetës dhe rikuperues, ndërsa Chlorella ndihmon për mbrojtjen natyrore të trupit dhe ka funksion pastrimi.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të konsumohet 1 deri në 3 tableta në ditë , para ushqimit.