Sudocrem 400g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90874/image_1920?unique=6df6038

0.00 L 0.0 ALL 1,850.00 L

1,541.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Krem antiseptik riparues i lekures, zbut lekuren e acaruar dhe trajton skuqjet nga pampersi.