Alkalax Tea

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/116456/image_1920?unique=5b2cdcf

180.00 L 180.0 ALL 200.00 L

166.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Alkalax , ësht ë caji me bustina , e cila ka 20 bustina . 
  • Ky caj përbëhet nga bima e Senës dhe Mentja, të cilat janë mjaft laksativ, edhe kontribuojnë në mënyrë të rregullt për zbrazjen e rregullt të përmbajtjes së zorrëve.
  • Zvogëlon fryrjen e stomakut dhe lehtëson largimin e gazrave .
  • Gjethja e Mentes ka veprim spazmolitik dhe kontribuon për tretjen normale të ushqimit

  rdorimi :

  • Këshillohet të përdoret një bustinë në ditë.
  • Nuk rekomandohet përdorim afatgjatë i pandërprerë i cajit.