Dermedic Sunbrella SPF 50+ Spray All Types of Sensitive Skin ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90955/image_1920?unique=49c9c1d

3,110.40 L 3110.4 ALL 3,456.00 L

2,880.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermedic  Sunbrella  në trajtën  e sprayt  , falë  niveleve mbrojtëse ,mundëson mbrojtjen  kundër rrezeve UVA, UVB, VL dhe IR.
  • Ky spray është formuluar specifikisht për mbrojtjen e lëkurave sensitive.
  • Parandalon fotodermatozën, djegiet nga dielli dhe diskolorimet.
  • Përmirëson balancën e ujit në epidermë dhe e forcon atë.
  • Zbut irritimet.
  • Mbeshtet procesin rigjenerues te lekures 
  • Mban nivelin e duhur te hidratimit ne lekure 
  • Tolerohet në mënyrë perfekte nga lëkura e ndjeshme .
  • Nuk përmban ngjyrues.
  • Hipoalergjik.

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret në mëngjes përpara ekspozimit në diell
  • Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.
  • Shamngni kontaktin në sy
  • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.
  • Tundeni para perdorimit.