Dermedic Normacne Veprolanum DH Night cream ,40ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/90958/image_1920?unique=49c9c1d

2,520.00 L 2520.0 ALL 2,800.00 L

2,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermedic Normacne Prevent Veprolanum DH Night Cream,  është kremi i natës i përshtatshëm për lëkurat e kombinuara, e yndyrshme dhe me tendencë për akne.
  • Lufton shkaqet e formimit dhe përkeqësimin e akneve
  • Falë përmbajtjes së saj me uji termal, kompleksin e veprolanum-it ,papaina, acidin hialuronik, gjalpin e kakaos, gjalpin e sheas, vajin e ullirit, vitaminën C+E  mundëson pakësimin e sasive të  baktereve që shkaktojnë aknet.
  • Prish komunikimin ndërbakterial
  • Heq me butësi qelizat epidermale të vdekura
  • Arrin të përmirësoj pamjen e lëkurës, dhe njëkohësisht ta qetësoj atë.
  • Ka efekte antioksiduese dhe anti-plakje.
  • Jo-komedogjenike
  • Hipoallergjenike.
  Përdorimi:
  1.    Këshillohet të përdoret  në darkë, pas pastrimit të fytyrës tuaj.
  2.    Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.