Dermedic Antipersp Roll On ,60ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89120/image_1920?unique=9848e75

891.00 L 891.0 ALL 990.00 L

825.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  Dermedic Antipresp R roll on është  deodorant kundër djersitjes i cili rekomandohet për higjienën e përditshme të lëkurës.

  I përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme, ato të prirura për djersitje të tepërt dhe lëkurat alergjike.

  • Formuluar pa paraben, pa alkool, pa aromë
  • Në mënyrë efektive zvogëlon prodhimin e djersës deri në 48 orë
  • Mund të përdoret direkt pas depilimit
  • Hipoalergjik

  Përdorimi:

  Aplikojeni në lëkurë të pastër e të thatë. Vetëm për përdorim të jashtëm.