Dermedic Hydrain3 Hialuro Deeply Moisturizing Cream ,50ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89136/image_1920?unique=49c9c1d

3,330.00 L 3330.0 ALL 3,700.00 L

3,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi Hidratues nga Dermedic Hydrain3 , këshillohet të përdoret tek lëkurat e ndjeshme, të dehidratuara.
  • Falë përmbajtjes së saj me komplekse unike Aqualare , acid hialuronik, glycerine ,lehtëson në mënyrë  të menjëhershme lëkurën , duke e mbajtur të hidratuar edhe të freskët.
  • Gjithashtu ,faktori me SPF15+,  mbron lëkurën nga faktorët UV.
  • Përforcon barrierën epidermale dhe mbron lëkurën nga faktorët e dëmshëm mjedisorë
  • Pengon procesin e plakjes, rivendos fortësinë dhe butësinë në lëkurë
  • Hipoallergjenike

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të përdoret në mëngjes, pas rutinës së fytyrës tuaj dhe përpara ekspozimit në diell.
  2. Shamngni kontaktin në sy.
  3. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.