Dermedic Hydrain3 Hyaluro Ultra Hydrating Body Butter * 225ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89137/image_1920?unique=49c9c1d

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Gjalpi i trupit nga Hydrain, ndihmon në hidratimin dhe ushqyerjen e thellë të lëkurës.
    • Falë Acidit Hialuronik dhe ujit Termal i dhuron lëkuës hidratimin e munguar.