Dermedic Hydrain3 Hialuro Creamy,Cleansing Gel ,200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89145/image_1920?unique=49c9c1d

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Xheli larës kremoz nga Dermedic Hidrain3 Hialuro Creamy, sygjerohet të përdoret te lëkurat me tendencë në të thatë .
  • Arrin të  largoj  make-upin dhe të gjitha papastërtitë.
  • Pa SLS dhe SLES – nuk e irriton lëkurën dhe e lë të paprekur shtresën e saj natyrore hidro-lipide.
  • Falë përbërsve të saj me acid hialuronik, vaj macademia, algë marine, e mban lëkurën të hidratuar edhe të pastër .
  • Hipoallergjenike

  Përdorimi:
  1. Aplikoni një sasi të  vogël xheli në  fytyrën tuaj , mbyllni sytë dhe masazhojeni në fytyrë dhe qafë duke përdorur një lëvizje rrethore .
  2. Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thani lëkurën tuaj.