Dermedic Hydrain3 Hialuro Ultra Hydrating, Cream-Gel 50g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89146/image_1920?unique=49c9c1d

3,375.00 L 3375.0 ALL 3,750.00 L

3,125.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit


  • Krem Gel-i i Dermedic Hydrain3 Hialuro Ultra Hydrating, këshillohet të përdoret tek lëkurat e ndjeshme, të dehidratuara.
  • Falë përmbajtjes së saj me komplekse unike Aqualare , acid hialuronik, glycerine ,lehtëson në mënyrë  të menjëhershme lëkurën , duke e mbajtur të hidratuar edhe të freskët.
  • Konsistencë e lehtë, jo e yndyrshme dhe krem-xhel
  • Gjithashtu , konsistenca e saj , mundëson që  të  qëndroj shumë mirë edhe si bazë make-upi.
  • Nuk bllokon poret
  Përdorimi:
  1. Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, pas pastrimit të lëkurës tuaj edhe aplikimit të serumit.
  2. Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.