Dermedic Normacne Pore Minimising Serum,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89157/image_1920?unique=49c9c1d

3,195.00 L 3195.0 ALL 3,550.00 L

2,958.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Dermedic Normacne Pore Minimising Serum është serumi më i përshtatshëm për lëkurat e kombinuara, e yndyrshme dhe me tendencë për akne.
  • Ky serum mundëson minimizimin e poreve të zgjeruara - deri në 62%.
  • Gjithashtu arrin të zvogëloj prodhimin e sebumit.
  • I jep lëkurës tuaj ndricim duke hequr qelizat epidermale të vdekura.
  • Ka veti anti-septike.
  • Nuk bllokon poret.
  • Hipoallergjenike.
  Përdorimi:
  • Këshillohet të përdoret në mëngjes edhe në darkë, pas pastrimit të fytyrës tuaj edhe para aplikimit të kremit, kryesisht në zonat akneike.
  • Lëreni të veprojë për pak minuta.
  • Më pas vendosni kremin tuaj.