Dermedic Redness Micellar Water ,500ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89163/image_1920?unique=aeecf7f

1,845.00 L 1845.0 ALL 2,050.00 L

1,708.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Uje micelar Angio Prevent nga Dermedic, këshillohet të përdoret nga lëkurat që janë sensitive dhe kanë tendencë kapilarësh në fytyrë.
  • Largon në mënyrë efektive make up-in dhe të gjitha papastërtitë e tjera.
  • Falë principeve aktive me ujë termal, gjethen e melisës, aloe verës  mundëson  duke e lënë lëkurën të ndjehet e freskët.
  • Neutral per sytë .
  • Nuk le nje shtresë në lëkurë dhe nuk bllokon poret.

  Përdorimi:
  • Vendosni në pambuk ujë micellar, duke e pompuar 4 herë.  
  • Më pas pastroni butësisht pjesën e fytyrës, sytë dhe qafë. 
  • Nuk ka nevojë të shpëlahet .
  • Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.