Dermedic Redness Calm Soothing Cleansing Foam ,150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89168/image_1920?unique=49c9c1d

1,890.00 L 1890.0 ALL 2,100.00 L

1,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Larës në formë shkume qetësuese të Dermedic Redness Calm Soothing  , këshillohet të përdoret nga lëkurat që janë sensitive dhe kanë tendencë kapilarësh në fytyrë.
  • Mundëson heqjen e të gjitha papastërtive.
  • Falë përbërsve të saj me ujë termal, Trehalose, Niacynamide, Glycerine arrin të rrisi elasticitetin dhe butësinë e epidermës.
  • Rivendos lehtësimin e lëkurës së ndjeshme dhe të irrituar
  • Hipoallergjenike

  Përdorimi :

  • Vendosni në pambuk larësin në  formë  shkume  , duke e pompuar 3 herë.  
  • Fytyra juaj duhet të jetë e lagësht.
  • Më pas pastroni butësisht pjesën e fytyrës, sytë dhe qafë. 
  • Nuk ka nevojë të shpëlahet .
  • Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje.