Dermedic Capilarte Shampoo Treatment,300ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89170/image_1920?unique=cd44330

2,241.00 L 2241.0 ALL 2,490.00 L

2,075.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampon Hair Growth Stimulation Treatment nga Dermedic  këshillohet të përdoret nga të  gjithë njerëzit, të cilët kanë probleme me rënien e flokëve. 
  • Ndihmon në trajtimin e stimulimit të rritjes së flokëve,falë përbërësve aktivë që ka.
  • Gjithashtu ndihmon në stimulimin dhe përforcon qelizat e gjëndrës së flokëve,ku redukton rënien e tyre dhe rrit volumin e trashësinë e flokut.

  Përdorimi:

  1. Aplikoni një sasi të vogël shampoje në duar dhe më pas në skalpin e lagur.
  2. Masazhoni butësisht flokët për të larguar të gjitha papastërtitë. 
  3. Mbajeni në flokë dhe skalp për të paktën 2 minuta . 
  4. Shpëlajeni me ujë. 
  5. (Ju sygjerojmë që gjithashtu për një rezultat sa më efikas të përdorni , Serumin nga Dermedic Capilarte Serum Treatment)