Dermedic Melumin Depigmentation Serum ,30ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124710/image_1920?unique=49c9c1d

4,050.00 L 4050.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Melumin Serumin ndihmon  në korrigjimin e lëkurës me tendencë hiperpigmentimi deri në 68%.
  • Melumin Serum ofron një efekt të menjëhershëm të hidratuar dhe lëmon lëkurën.
  • Lufton njollat e diellit edhe njollat që lënë aknet.
  • Dy forma të vitaminë C, neutralizojnë radikalet e lira edhe stimulojnë formimin e fibrave të kolagjenit duke mbrojtur lëkurën nga shenjat e plakjes.

  Përdorimi:

  1. Aplikojeni Serumin dy herë në ditë në fytyrë edhe dekolte.
  2. Lëreni të përthithet.