Intimina Feminine Moisturizer 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124320/image_1920?unique=aeecf7f

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Intimina Feminine Moisturizer është një hidratues vaginal me bazë uji i pasuruar me aloe vera për të plotësuar lagështinë natyrale të trupit tuaj. 
  • Pa glicerinë, 
  • Pa paraben dhe në përputhje me pH-në natyrale të trupit tuaj, kjo formulë e tretshme në ujë është pa njolla, jo e yndyrshme dhe jo ngjitëse. 
   • Ka formulë ultra të lehtë me bazë uji 

   • Është i balancuar me pH dhe pa paraben

   • Pa alkool që do të thotë pa thatësi

   • Efektive dhe e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës