Mommys Bliss kids elderberry syrup ,90ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/101449/image_1920?unique=aeecf7f

3,690.00 L 3690.0 ALL 4,100.00 L

3,416.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Mommy's Bliss Eldeberry Syrup është suplement i krijuar me ekstrakte të pastër organikë të frutave, si lule shtogu (elderberry) e pasur me antioksidantë.
  • Karakteristikat:
  • – I përshtatshëm për të forcuar sistemin imunitar të fëmijëve mbi 1 vjec.
  • – I çertifikuar nga USDA për praninë e ekstrakteve organike të agaves, ekinaceas dhe shtogut.
  • – I pasur me substanca antioksiduese.
  • – I shijshëm.
  • – I pajisur me një shiringë dozuese që nuk lë shurupin të derdhet.
  • – I çertifikuar nga NSF.

  Nuk përmban:

  -gluten;

  -alkool;

  -sukrozë;

  -dredhkë;

  -ngjyrues artificialë dhe përmirësues të shijes

  Përdorimi:

  • Këshillohet të përdoret nga fëmijët mbi 1 vjec deri 12 vjec=> 1 herë në ditë 5 ml