Curaprox Surgical Mega Soft

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/91028/image_1920?unique=9cb2433

675.00 L 675.0 ALL 750.00 L

625.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.


    Përshkrimi i produktit

    • Furca Curaprox të cilat mund të  përdoren  pas ndërhyrjeve, në rast të inflamacionit dhe radioteoterapisë orale
    • E përshtatshme për të gjithë grupmoshat.