Holle apple e banana with apricot 190g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/116788/image_1920?unique=81db016

0.00 L 0.0 ALL 300.00 L

250.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Pure frutash me molle, banane dhe kajsi, per beba mbi 6 muajsh.