Holle Bio-Organic Panda Peach 8m+

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/91098/image_1920?unique=ae6cac8

225.00 L 225.0 ALL 250.00 L

208.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Me rritjen e fëmijës ingredientët që bëhen pjesë e dietës së tyre ushqimore janë më të shumtë.
  • Në moshën 4 mujore nisen puretë më fruta, dhe me kalimin e kohës fillon të jepen kombinime të frutave me drithëra.
  • Një prej tyre që fillohet kur fëmija ka mbushur 8 muaj është pureja që kombinon kajsinë, bananen dhe dardhën me grur

  Përdorimi:

  • Përdorni një lugë për të ushqyer fëmijët tuaj.Mund të ruhet në frigorifer deri në dy ditë pas hapjes.