Holle Rosy Reindeer Tea

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/91106/image_1920?unique=69eb4ae

720.00 L 720.0 ALL 800.00 L

666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Holle Rosy Reindeer Tea është përzierje e shijshme çaji frutash me mollë dhe trëndafil .

  • E përsosur për fëmijët e vegjël nga mosha 3 vjeç.

  • Rosy Reindeer është një përzierje e çajit të kuq e bërë nga mollë të përzgjedhura të kultivuara në mënyrë organike dhe lëkura trëndafili me një shije intensive frutash. 100% bio pa sheqer, pa aromatizues, ngjyrues ose konservues shtesë.

  • Çaji organik mund të përgatitet edhe si çaj i ftohtë.

  Përdorimi:

  • Vendosni një bustinë çaji në një filxhan (200 ml) dhe mbusheni me ujë të ngrohtë.

  •  Lëreni për 5-10 minuta, çaji juaj është gati!

  • Çaj i ftohtë: 

  • Hidhni 100 ml ujë të vluar mbi një bustinë çaji.

  •  Lëreni për 5-10 minuta për t’u siguruar që keni një produkt të sigurt, e më pas mbusheni me 500 ml ujë të ftohtë, feta portokalli, balsam limoni dhe kube akulli.

  Të mbahet larg nga nxehtësia dhe të ruhet në një vend të thatë.