Alta Natura Bedren Mela Verde , 500ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/99158/image_1920?unique=7f3f072

2,088.00 L 2088.0 ALL 2,320.00 L

1,933.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Bedren me molle jeshile është një suplement ushqimor për pastrimin e trupit. 
  • Falë ekstrakteve ujore te dëllenjës, mështeknës, bishtit te kalit nxisin largimin e lëngjeve të tepërta të trupit.
  • Bedren molle përmban gjithashtu shije ananasi dhe Gutu kola që largon njollat e shkaktuara nga celuliti dhe ndihmon në qarkullimin më të mirë të gjakut.

  Përdorimi:

  Doza minimale 20 ml bedren në 500 ml ujë. Doza maksimale 60 ml bedren në 1.5L ujë. Të konsumohet përgjatë gjithe ditës.