Alta Natura Dea Sense Armonia massage body oil,

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/99028/image_1920?unique=bd37e21

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Goddess Sense Harmony vaji i trupit i frymëzuar nga perëndesha Demeter nuk është vetëm perëndeshë e tokës, por është edhe mbrojtëse e familjes. Dashuria e saj e pastër dhe e thellë është në gjendje të kujdeset dhe të mbrohet me bujari dhe ëmbëlsi. 
  •  Susami, bajamet e ëmbla, farat e rrushit dhe soja janë katër vajrat e çmuar të cilët, së bashku me virtytet e katër ekstrakteve bimore të mimozës, portokallit të hidhur, rozmarinës dhe ullirit, si dhe kontributin e vitaminës E, ushqejnë lëkurën dhe e hidratojnë atë pa yndyrë, e rikthejnë tonin dhe elasticitetin, si dhe e bëjnë atë të lëmuar.
  •  Një kombinim i jashtëzakonshëm që lufton dehidratimin e indeve, strijat, plakjen e lëkurës dhe rigjeneron epidermën.
  •  Vaji i trupit Dea Sense Armonia është ideal për një masazh delikat dhe rigjenerues pas dushit. Provoni edhe në majat e flokëve, në fytyrë ose si pas diellit.