Alta Natura Ginkgo Biloba *100tab

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/86643/image_1920?unique=49c9c1d

1,368.00 L 1368.0 ALL 1,520.00 L

1,266.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Ginkgo Biloba ka një histori të gjatë përdorimi në trajtimin e çrregullimeve të gjakut dhe problemeve të kujtesës . 
  • Sot njihet më së miri si një mënyrë për të mbajtur potencialisht të mprehtë kujtesën tuaj. 
  • Studimet laboratorike kanë treguar se ginkgo përmirëson qarkullimin e gjakut duke hapur enët e gjakut dhe duke e bërë gjakun më pak ngjitës. 
  • Është gjithashtu një antioksidant.

  Perdorimi:

  Keshillohet te konsumohet 2 here ne dite