Alta Natura VMAG ,60 tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89589/image_1920?unique=49c9c1d

1,980.00 L 1980.0 ALL 2,200.00 L

1,833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • VMag, nga Alta Natura, është një suplement ushqimor me magnez, një mineral tepër i rëndësishëm edhe me shumë përfitime për organizmin.
  • Magnezi këshillohet të merret gjatë një aktiviteti fizik të shtuar ose kur nuk arrihet të merret dot sasia e duhur e magnezit nga dieta ushqimore.
  • Falë sasië së duhur , VMAG , mundëson kombinimin e 9 kripërave të duhura të magnezit , duke u shoqëruar me clirim energjie, pakësim lodhje.
  • Magnezi është një element i rëndësishëm për trupin e njeriut , i cili ndihmon në ekuilibrin elektrolitik, si dhe në funksionimin normal të muskujve kockave edhe sistemit nervor .


  Përdorimi:

  • Këshillohet të merren deri në 2 tableta në ditë, e cila mbahet si karamele në gojë.