Alta Natura Macrovyt Sport Guarana e Carnitina ,10flakon

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/97376/image_1920?unique=aeecf7f

2,430.00 L 2430.0 ALL 2,700.00 L

2,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Macrovyt Spot Guarana and Carnitina është shtesë ushqimore e bazuar në ekstraktet e thata të Guaranas me një veprim tonik-adaptogjen dhe antioksidant.
  • Falë  përbërsve të  saj e  pasur me polen, mjaltë akacie, pelte mbretërore të liofilizuar dhe karnitinë, arrin të  veproj kundër lodhjes mendore dhe fizike , si dhe të përmirësoj metabolizmin e karbohidrateve.


  Përdorimi

  1. Rekomandohet të merret një flakon në  mëngjes, larg vakteve të ushqimit.