Alta Natura Trichology Tired Hair Mask * 200ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/100935/image_1920?unique=24b65b5

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Maska e flokëve nga Trichology për flokë të thatë dhe të dobët, është e pasuruar me mikroproteinë ndihmon në ushqyerjen e thellë të flokut.
  • Maska dhuron shkëlqim dhe elasticitet që në përdorimet e para.

  Përdorimi:

  • Aplikojeni pas larjes në flokë të lagur deri 3-4 centimetra afër rrënjës. Masazhojeni për pak minuta dhe më pas shpëlajeni.