Alta Natura Shampoo Barba Man 150ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124800/image_1920?unique=49c9c1d

1,980.00 L 1980.0 ALL 2,200.00 L

1,833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampoo Alta Natura për mjekrën falë përbërsve natyral ndihmon në zbutjen dhe pastrimin e mjekrës.
  • Ekstraktet e Ginger dhe Ginseg parandalojnë shfaqjen e zbokthit dhe parandalimin e tij. 

  Përdorimi: 

  • Aplikojeni në mjekër të lagur, masazhojeni me lëvizje rrethore derisa të formohet shkumë, më pas shplajeni.