Aptamil Premature ,400gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95294/image_1920?unique=f27025a

2,160.00 L 2160.0 ALL 2,400.00 L

2,000.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Aptamil  Premature është një formulë qumështi e formuluar veçanërisht për foshnjat e parakohshme dhe me peshë të ulët.
    •  Ai përmban prebiotikë të tillë si GOS (galakto-oligosakaride)/FOS (frukto-oligosakaride), vitaminë C, vitaminë D dhe hekur të rëndësishëm për zhvillimin e foshnjës dhe për të përmbushur nevojat e tyre ushqyese.